a vyrábíme dál

zapékáme barvy na porcelánu

nebaví vás prefabrikované nádobí z IKEY, které má každý váš známý doma? zkuste se na něm vyřádit. technika je jednoduchá. namalujete a zapečete v troubě. zkuste skleničku, konvičku nebo třeba plecháček. Nejlíp uděláte, když to necháte na nás.

 
 
 
 
 
 


navrhujeme a vyrábíme dětské atrakce z kartonu

ideální na firemní párty s dětmi nebo dětské dny. auta nebo květiny z tvrdého kartonu, volně stojící, lehké a přitom efektivní. děti hází tenisáky do otvorů různých velikostí, sbírají body, baví se, trénují. máte nějaký nápad na vlastní kartonáž? dejte echo, vyrobíme.

 
 
 
 

 
 

modelovat s FIMO

modelování s fimo aneb systém patláma patláma. polymerová hmota FIMO je podobná moduritu, ale ma lepší vlastnosti a vyrábí se skoro v padesáti barvách. za pomoci strojku na nudle se její vrstvy tlačí na sebe. výsledek pak vypadá jako zhmotněná vidina po požití LSD. umíme šperky, náušnice, magnety, zrcátka.

 
 
 
 
  

kašírovat

dráty, kleště, staré noviny, škrob, barva a můžete mít doma celou vlastní zoologickou zahradu. oslníte kamarády originálně zabaleným dárkem s vlastní kyticí, která nikdy neuvadne?

 
 
 

a vyřezávat

nejde to jen kudlou jako na pionyrském táboře. musíte mít různý dlátka, dláta a pilníky a nejlépe i malou elektrickou brusku s různými frézovaími násadami (děkujeme ježíšku). na této technice ještě musíme hodně pracovat. kdyby nám někdo chtěl poradit, bude vítán. napište na email uvedený v kontaktech!

 
 


Comments